Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 1 від травня 1925 року

Зміст документа: 
У документі подаються некролог Й. Пешека, замітка про Вахнянина Остапа, вірш Черкасенка С., замітка про з'їзд пластових провідників в Ужгороді 14-15.03.1925, замітка про пластову зустріч в Бичкові 10.04.1925, легенда "День і ніч" від Мартиновича Б., вірш Гренджі-Донського, замітка про пожежі в селах, список п'єс С. Черкасенка, міжнародні новини, Пластовий календар на 1925. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
"Пласт" 
Дата створення:
травень 1925  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Бачинський Л., Бичків, Вахнянин Остап, Гренджа-Донський, журнал, Мартинович Б., молодь, Пешек Й., Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", Ужгород, Черкасенко С. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Чеська; Українська; 
Крайні дати:
1890 — травень 1925 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24981/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1925
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар