Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 3-4 від травня 1924 року

Зміст документа: 
У документі подаються вірш Отакара Бржезини, стаття про національне виховання молодів Пласті, стаття про З'їзд пластунів Чехословаччини 24.02.1924, замітка про значення табору в Пласті, вірш Черкасенка С., твір Тоні М. "Фіалки", замітка про значення тотему та пластові тотеми, новини Пластового світу та Ужгорода, гуморески, список пластової літератури. 
Автори:
 Йозеф Пешек  
Організація-видавник:
"Пласт" 
Дата створення:
травень 1924  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Берегово, Бржезина Отакар, Великий Бичків, Єнзен Й., журнал, молодь, Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", табір, Тоня М., Ужгород, Черкасенко С., Чехословаччина 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Чеська; Українська; 
Крайні дати:
07.06.1919 — травень 1924 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24979/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1924
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар