Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 4-5 від грудня 1923 року

Зміст документа: 
У документі подаються пісня пластунів, історія Пласту в Підкарпатській Русі за 1921-1923, огляд пластового табору в Бовцарах від 18.07.1923, вірш С. Черкасенка, стаття начальника А. Свойсіка про зимові види спорту для пластунів, спогади пластуна про подорож з Бичкова до Ясеня, звіт з діяльності Пласту в державній гімназії в Ужгороді в 1923, замітка про побут інших країн, замітка про значення шатра в Пласті, новини Пластового життя, наявна пластова література, про антипластові укази влади. 
Автори:
 Йозеф Пешек  
Організація-видавник:
"Пласт" 
Дата створення:
грудень 1923  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Бичків, Бовцари, журнал, Й., література, молодь, Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", Свойсік А., спорт, табір, Ужгород, Черкасенко С., Чехословаччина, Шиманек, Ясень 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Угорська; Українська; 
Крайні дати:
28.10.1923 — 1924 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24977/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1923
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар