Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 3 від вересня 1923 року

Зміст документа: 
У документі подаються казка "Пастухи", про перебіг пластового табору в Бовцарах від 10.07.1923, літературний твір про США, вірш С. Черкасенка, замітка про Пластові іспити, замітка про Пластове свято в Ужгороді 14.06.1923, замітка про пластові відзнаки та ранги, новини Пластового життя, список пластової літератури, пластовий календар на 1924. 
Автори:
 Йозеф Пешек  
Організація-видавник:
"Пласт" 
Дата створення:
вересень 1923  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Бенеш, Бовцари, Войта Ф., журнал, молодь, Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", США, Ужгород, Черкасенко С., Чехословаччина, Шергій Георгій 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Угорська; Українська; 
Крайні дати:
14.06.1923 — 1924 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24976/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1923
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар