Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 1 від травня 1923 року

Зміст документа: 
У документі подається звернення до молоді Підкарпатської Русі про поширення ідеалів Пласту серед молоді, замітка про весняні та літні табори та мандрівки, вірш С. Черкасенка та Гренджі-Джонського В., замітка про Пластову організацію, замітка про свято Пласту в Ужгороді, пластова хроніка про життя пласту в Берегово, Мукачеві, Хусті від 1921, замітка про Пластові ігри та забави. 
Автори:
 Йозеф Пешек  
Організація-видавник:
Пластова молодь Підкарпатської Русі 
Дата створення:
травень 1923  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Беркегово, Гренджа-Джонський В., журнал, молодь, Мукачево, Пешек І., Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", табір, Ужгород, Фердинанд, Хуст, Черкасенко С., Чехословаччина 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Угорська; Українська; 
Крайні дати:
1921 — травень 1923 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24974/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1923
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар