Beta version 0.1

Спецсообщение УНКГБ в Крымской области по следственному делу на агента Гестапо Ильченко-Марковскую Елену от 17.11.1945 года

Зміст документа: 
У документі подається інформація по кримінальній справі Ільченко-Марковської Олени, що обвинувачена у співпраці із Гестапо в Кримській області за час окупації станом на 1941-1944. 
Автори:
 Ходжаєв  
Організація-видавник:
УНКГБ Кримської області 
Дата створення:
17.11.1945  
Місце створення:
 Сімферополь  
Ключові слова:
 Вайцарський Іван, Гестапо, Ільченко-Марковська Олена, КГБ, КГБ СССР, Крим, Кримська АССР, Німеччина, НКВД, НКВД СССР, окупація, Омськ, повідомлення, розвідка, Руднєва Надія, Сімферополь, слідство, справа, СССР, Ходжаєв 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організацйні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1900 — 19.11.1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24646/
Архіви та колекції:
 АУСБУ (Крим)Ф. 1.Спр. 42.0
Розділи:
 Депортований Крим: документи КГБ про Геноцид, 7.3.7. Депортації та виселення
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар