Beta version 0.1

Сообщение Симферопольского оперативного сектора в деле количества и причин арестов жителей Симферополя органами НКВД и КГБ от 15.05.1944 года

Зміст документа: 
У документі подаються свідчення про кількість та причини арештів громадян Сімферопольського оперативного округу (із висвітленням деяких кримінальних справ арештованих), також подаються результати конфіскації зброї в місцевого населення станом на 15.05.1944. 
Автори:
 Шередега  
Організація-видавник:
Сімферопольський оперативний сектор 
Дата створення:
15.05.1944  
Місце створення:
 Сімферополь  
Ключові слова:
 арешт, зброя, КГБ, КГБ СССР, Крим, кримінальна справа, Кримська АССР, населення, НКВД, НКВД СССР, повідомлення, Сімферополь, СССР, Шередега 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організацйні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1921 — 15.05.1944 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24617/
Архіви та колекції:
 АУСБУ (Крим)Ф. 1.Спр. 36.0
Розділи:
 Депортований Крим: документи КГБ про Геноцид, 7.3.7. Депортації та виселення
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар