Beta version 0.1

Лист Йосифа Кладочного до митрополита Андрея Шептицького про боротьбу німецької влади з ОУН(б) та ОУН(м) за 26.03.1942 р.

Зміст документа: 
У документі йдеться про церковні справи в Києві, про ідейні засади діяльності ОУН(б) та ОУН(м) та про боротьбу із ними німецьких властей в Києві. 
Автори:
 Кладочний Йосиф  
Організація-видавник:
УГКЦ 
Дата створення:
26.03.1942  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 бандерівці, Гестапо, Губа Ігор, КГБ, КГБ УССР, Київ, Кладочний Йосиф, Львів, мельниківці, Німеччина, ОУН, ОУН(б), ОУН(м), Погребной, священик, УГКЦ, УКЦ, УССР, Шептицький Андрей 
Спосіб відтворення:
  рукопис 
Тип документа:
  кореспонденція 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
12.03.1942 — 26.03.1942 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24576/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 2.Спр. 2.0
Розділи:
 Друга Світова в нотатках очевидців, 10.15. Йосиф Кладочний, 7.2. Нацистська Німеччина, 8.1. Українська греко-католицька церква
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар