Beta version 0.1

Заключение Прокурора Сумской области в деле Хоменко Николая за ряд антисоветских записей в дневнике последнего от 16.04.1992 года

Зміст документа: 
У документі подається огляд справи Хоменка Миколи за ряд антирадянських та антикомуністичних записів останнього у записниках та йдеться про його реабілітацію. 
Автори:
 Герасименко, Маркін  
Організація-видавник:
Прокуратура Сумської обалсті 
Дата створення:
16.04.1950  
Місце створення:
 Суми  
Ключові слова:
 арешт, висновок, Герасименко, записник, Маркін, МГБ, МГБ УССР, Нова-Сироватка, обвинувачення, Прокуратура Сумської області, Суми, УССР, Хоменко Микола 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1911 — 16.04.1992 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24550/
Архіви та колекції:
 АУСБУ (Суми)Спр. П-121140
Розділи:
 Друга Світова в нотатках очевидців, 10.14. Микола Хоменко, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар