Beta version 0.1

Без назви. Свідчення Юліана Магура "Марка" про участь в ОУН

Зміст документа: 
Свідчення Юліана Магура "Марка" про участь в ОУН. Йдеться про вивезення, перебування в Німеччині, Англії, робота в ОУН за кордоном, в Краєвому Зв'язку, ув'язнення в тюрмі на Лонцького, 
Автори:
 Магур Юліан  
Організація-видавник:
Львівська історико-просвітницька організація "Меморіал" 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Англія, Бандера Степан, Борислав, Вісмар, Діллінген, "Зенон", Магур Юліан, "Марко", "Меморіал", Німеччина, "Орлик", ОУН, СРСР, Судети, тюрма на Лонцького, УПА, "Усміх" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  щоденники та спогади 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
28.07.1928 — 1975 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24051/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 31.
Розділи:
 4.2. Організація українських націоналістів (бандерівців), 4.4. Українська повстанська армія, 4.5. Українська головна визвольна рада, 4.7. Особисті документи та кореспонденція учасників визвольного руху
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар