Beta version 0.1

Без назви. Свідчення Лозинського Данила Максимовича про життя родини під час радянсько-німецької війни, їх арешти

Зміст документа: 
Свідчення Лозинського Данила Максимовича про життя родини під час радянсько-німецької війни, їх арешти. Йдеться про участь братів Лозинських в ОУН, початок радянсько-німецької війни, ув'язнення в "Бригідках", судові процеси, списки засуджених на розстріл, перебування в монастирській тюрмі біля Бердичева, повернення до Яснисьок, організацію боївок, бої "Крилатого", "Хмари", "Кармелюка", "Морозенка" 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Львівська історико-просвітницька організація "Меморіал" 
Дата створення:
21.12.1994  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бердичів, "Бригідки", війна, "Кармелюк", "Крилатий", Лозинський Данило, Лозинські, Львівська область, "Меморіал", "Морозенко", НКВД, ОУН, СРСР, тюрма на Лонцького, УПА, "Хмара", Яворівський район, Ясниська 
Спосіб відтворення:
  рукопис 
Тип документа:
  щоденники та спогади 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1920 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24015/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 31.
Розділи:
 4.2. Організація українських націоналістів (бандерівців), 4.4. Українська повстанська армія, 4.7. Особисті документи та кореспонденція учасників визвольного руху
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар