Beta version 0.1

Спогади про Корінця Теодора та його діяльність в УВО, ОУН, батальйонах "Нахтігаль" та "Роланд" за 1927-1946 роки

Зміст документа: 
У документі йдеться про участь в УВО Корінця Теодора з 1927, участь в ОУН, вступ в батальйонах "Нахтігаль" та "Роланд" в 1940, вступ в ЧА в 1946-1947. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
"Меморіал" 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Алушта  
Ключові слова:
 Гасин, Завадів, Корінець Теодор, Львів, Львівська область, "Меморіал", "Нахтігаль", ОУН, "Роланд", спогади, СССР, Тернопіль, УВО 
Спосіб відтворення:
  рукопис 
Тип документа:
  щоденники та спогади 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1908 — 1948 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23870/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 30.
Розділи:
 3.4. Українська військова організація, 4.2. Організація українських націоналістів (бандерівців), 4.7. Особисті документи та кореспонденція учасників визвольного руху, 7.2. Нацистська Німеччина, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар