Beta version 0.1

Спогади Бальхович-Червоняк Євгенії про діяльність сім'ї в УГА, ОУН та УПА за 1939-1977 роки

Зміст документа: 
У документі йдеться про діяльність членів сім'ї Червоняк в УГА, УПА та ОУН, репресії з боку радянської влади за 1939-1977. 
Автори:
 Бальхович-Червоняк Євгенія  
Організація-видавник:
"Меморіал" 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бальхович-Червоняк Євгенія, Босири, "Бригідки", колгосп, Коцюбинчики, КПЗУ, "Луг", "Меморіал", ОУН, репресії, "Січ", спогади, СС "Галичина", СССР, Тернопільська область, УГА, УПА, Червоняк, Червоняк Василь, Червоняк Євгенія 
Спосіб відтворення:
  рукопис 
Тип документа:
  щоденники та спогади 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1894 — 1977 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23864/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 30.
Розділи:
 4.2. Організація українських націоналістів (бандерівців), 4.4. Українська повстанська армія, 4.7. Особисті документи та кореспонденція учасників визвольного руху, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар