Beta version 0.1

Видання Осередку пропаганди та інформації при Проводі ОУН Ч. 8 від серпня 1948 року

Зміст документа: 
У документі подаються відомості про загибель Ярослава Старуха, відомості про нараду Прводу ОУН за червень 1948, присяга члена ОУН, стаття П. Полтави про мету діяльності ОУН та революцію В СССР, відомості про колективізацію на Західній Україні за 1946-1947 та подається перелік підпільних видань та преси ОУН в Уркраїні від 1946. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
серпень 1948  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 видання, загибель, Західна Україна, колективізація, комунікат, листівка, нарада, Осередок пропаганди та інформації при Проводі ОУН, ОУН, Полтава Петро, преса, присяга, пропаганда, революція, СССР, Старух Ярослав, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1934 — серпень 1948 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23828/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 71.Т. 1.
Розділи:
 4.2.6.1. Видання та листівки ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар