Beta version 0.1

Вістник Державного секретаріату військових справ Ч. 4 від 10.01.1919 року

Зміст документа: 
У документі подається заява про відмінність українського руху та більшовистського, накази про притягнення до служби лікарів не українців, заборона носіння австрійських військових відзнак, наказ подання списку артилеристів ЗУНР, наказ шодо охорони полонених, наказ у справі кур'єрської служби при радах Державних Секретарів, вказівка щодо кінноти ЗУНР, вказівка щодо діяльності ветеринарів, вказівка щодо випадків звільнення від військової служби, вказівка щодо статистики хворіб в лікарнях, наказ ліквідації повітових команд ЗУНР. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Державний Секретаріат Військових справ 
Дата створення:
10.01.1919  
Місце створення:
 Тернопіль  
Ключові слова:
 артилерія, більшовики, ветеринар, відзнака, військова служба, "Вістник", Вітовський, вказівка, Державний Секретаріат Військових справ, Державний Секретаріат Військових справ ЗУНР, друкарня Льва Данкевича, заборона, ЗУНР, кінь, Левицький Кость, лікар, наказ, список, Станіслав, Тернопіль, УГА, хвороба 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
15.12.1918 — 10.01.1919 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23809/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"В"1919
Розділи:
 2.5.3. Преса ЗУНР
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар