Beta version 0.1

Вістник Державного секретаріату військових справ Ч. 2 від 14.12.1918 року

Зміст документа: 
У документі подається накази про надання списку офіцерів війська ЗУНР, про створення воєнної області з Стрия, Самбора та Перемишля, про взяття в облік продовольчих та фінансових установ колишньої Австро-Угорської армії, про пересилки готівки окружних кас на потреби забезпечення залізниці, про діяльність Української жандармерії, про урегулювання летунського відділу ЗУНР, про заснування лікарень в ЗУНР, подається формуляр квитанції на отримання зарплатні військами ЗУНР, постанова про денний харчовий пайок війську ЗУНР, про склад окружних команд ЗУНР, про зібрання залізничних військ. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Державний Секретаріат Військових справ 
Дата створення:
14.12.1918  
Місце створення:
 Тернопіль  
Ключові слова:
 авіація, "Вістник", Вітовський, Державний Секретаріат Військових справ, Державний Секретаріат Військових справ ЗУНР, залізниця, зарплатня, ЗУНР, Левицький Кость, лікарня, офіцер, Перемишль, присяга, Самбір, Стрий, Тернопіль, УГА, УСС, фінанси, Франко Петро, харчі 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1901 — 14.12.1918 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23807/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"В"1918
Розділи:
 2.5.3. Преса ЗУНР
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар