Beta version 0.1

Вістник Державного секретаріату військових справ Ч. 1 від 01.12.1918 року

Зміст документа: 
У документі подається присяга українських військ ЗУНР, розпорядження про демобілізацію військ на території ЗУНР, розпорядження про військово-адміністративний поділ Львова, Тернополя та Станіслава, розпорядження про мобілізацію до армії ЗУНР, розпорядження військовим комендантам в округах, розпорядження про складення списку чоловіків 1901 року народження, розпорядження військовим комендантам в округах щодо санітарного питання, розпорядження щодо діяльності військового суду. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Державний Секретаріат Військових справ 
Дата створення:
01.12.1918  
Місце створення:
 Тернопіль  
Ключові слова:
 армія, "Вістник", Вітовський, Державний Секретаріат Військових справ, Державний Секретаріат Військових справ ЗУНР, ЗУНР, Левицький Кость, Львів, мобілізація, наказ, присяга, список, Станіслав, Суд, Тернопіль, УГА 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1901 — 01.12.1918 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23806/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"В"1918
Розділи:
 2.5.3. Преса ЗУНР
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар