Beta version 0.1

Розповідь Бартька Степана за про життя в Західній Україні за 1918-1939 роки

Зміст документа: 
У документі йдеться про українсько-польське протистояння 1918-1921, діяльність українських культурно-просвітніх організацій та УГА, про стан освіти в Польщі, участь українців в ОУН та окупацію Польщі Німецькими військами в 1939. 
Автори:
 Бартько Степан  
Організація-видавник:
"Меморіал" 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бартько Степан, Белз, Західна Україна, ЗУНР, "Меморіал", Німеччина, окупація, ОУН, Польща, поляки, "Просвіта", Самбір, Селець, "Сокіл", Союз Українок, спогади, СССР, УГА, "Українська Бесіда", Федак, Шовк, "Юнацтво" 
Спосіб відтворення:
  рукопис 
Тип документа:
  щоденники та спогади 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1529 — 1939 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23783/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 29.
Розділи:
 2.5. Західноукраїнська Народна Республіка, 2.5.2. Українська галицька армія, 4.2. Організація українських націоналістів (бандерівців), 7.1. Друга Річ Посполита і Польська Народна Республіка
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар