Beta version 0.1

Спогади Ковби Михайла про діяльність в ОУН-УПА та арешт за 1941-1966 роки

Зміст документа: 
У документі йдеться про діяльність батька Ковби Михайла в УГА та в "Просвіті", про вступ Ковби Михайла в ОУН в 1941, його відправлення в Школу УПА в Карпати в 1943 та подальшу діяльність в УПА до арешту в 1951 та відправлення в Воркуту в 1952-1966. 
Автори:
 Ковба Михайло  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 АБН, "Бистрий", КГБ, КГБ СССР, Ковба Михайло, Кратпати (гори), "Лісовики", МВД, МВД СССР, ОУН, Панасівка, "Просвіта", "Саблюк", спогади, СССР, Тернопільска область, УГА, УГВР, УНС, УПА, УПА "Схід", школа УПА 
Спосіб відтворення:
  рукопис 
Тип документа:
  щоденники та спогади 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1923 — 1987 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23719/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 29.
Розділи:
 4.2. Організація українських націоналістів (бандерівців), 4.4.5. Територіальні підрозділи УПА, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар