Beta version 0.1

Спогади Тимишина Миколи про життя та діяльність "Нечая" та націоналістичного руху в с. Нагуєвичі за 1939-1954 роки

Зміст документа: 
У документі подається біографічні дані про Фридера Михайла - "Нечая" (його сім'ю, діяльність в ОУН та УПА, боротьбу з НКВД) список вивезених членів ОУН-УПА в Сибір в с. Нагуєвичі, подається список членів ОУН та УПА в с. Нагуєвичі, подається список ув'язнених жителів с. Нагуєвичі 1939-1950 тощо. 
Автори:
 Тимишин Микола  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
1992  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Дрогобицька область, Медвежа, Нагуєвичі, "Нахтігаль", "Нечай", НКВД, НКВД СССР, ОУН, "Роланд", Сибір, список, спогади, СССР, Стебник, Тимишин Анна, Тимишин Микола, типографія, ув'язнення, УПА, УПА "Захід", Фридер Михайло, Фридер Михайло - "Нечай" 
Спосіб відтворення:
  рукопис 
Тип документа:
  щоденники та спогади 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
21.10.1918 — 1992 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23714/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 11.Т. 29.
Розділи:
 4.2. Організація українських націоналістів (бандерівців), 4.4.5. Територіальні підрозділи УПА, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар