Beta version 0.1

Гумористичний журнал ОУН "Хрін" Ч. 1 із сатиричними матеріалами про радянську владу від 1946 року

Зміст документа: 
У документі подаються гімн журналу "Хрін", стаття про радянське сільське господарство та використання у ньому тракторів, сатирична стаття про Сталіна Йосифа та більшовизм, замітка про радянську дипломатію, замітка про радянську школу, стаття про колгоспну систему управління, замітка про боротьбу ОУН та УПА з НКВД. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Друкарня ОУН ім. Карпенка Дмитра - "Яструба" 
Дата створення:
1946  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 вірш, гімн, гумор, дипломатія, Друкарня ОУН ім. Карпенка Дмитра - "Яструба", журнал, Камянець-Подільський провід, Карпенко Дмитро, Карпенко Дмитро - "Яструб", колгосп, НКВД, НКВД СССР, ОУН, сатира, сільсьек господарство, СССР, УПА, "Хрін", школа, "Яструб" 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1945 — 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23626/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 71.Т. 1.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар