Beta version 0.1

Выписка из протокола допроса обвиняемого Степаняка Михаила Дмитриевича об Третьей конференции ОУН от 25 августа 1944 года

Зміст документа: 
Виписка із протоколу допиту звинувачуваного Степаняка Михайла Дмитровича про Третю конференцію ОУН від 25 серпня 1944 року. У документі йдеться про проведення Третьої конференції ОУН в лютому 1943 в Львівській області та про учасників, що у ній брали участь. 
Автори:
 нерозбірливо  
Організація-видавник:
НКВД УССР 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Валуйки, виписка, Дзвіняч, допит, Львів, НКВД, НКВД УССР, Олесько, протокол, Солотвино, Співаковський, СССР, Станіславська область, Степаняк Михайло Дмитрович, Требежки, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1905 — 25.08.1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23560/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 53.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар