Beta version 0.1

Выписка из протокола судебного заседания от 16 февраля 1949 года по обвинению Адамив Михаила Михайловича и Адамив Семена Григорьевича.

Зміст документа: 
Виписка з протоколу судового засідання від 16 лютого 1949 року по звинуваченню Адамів Михайла Михайловича і Адамів Семена Григоровича. Долгіх. Справа про судове засідання над Адамів М. М. і Адамів С. Г., які розповідають про свою націоналістичну діяльність. 
Автори:
 Долгих  
Організація-видавник:
УКДБ 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Станіславська область  
Ключові слова:
 Адамів Михайло Михайлович, Адамів Семен Григорович, "Булава", Бурштин, Вигівка, виписка, Вишняков, МВД, МГБ, "Орест", "Степовий" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1945 — 01.10.1948 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23388/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 50.
Розділи:
 
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар