Beta version 0.1

Справка об украинских националистах и их подрывной деятельности в Западных областях Украинской ССР. Від 25 лютого 1945 року.

Зміст документа: 
Довідка про українських націоналістів і їх підривної діяльності в західних областях Української РСР. Дроздов. Справа про довідку в якій подається інформація про діяльність українських націоналістів на території Західної України. 
Автори:
 Дроздов  
Організація-видавник:
МДБ 
Дата створення:
25.02.1950  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 довідка, Дрогобицька область, Дякун, Західна Україна, КП(б)У, Львівська область, Мацоп Ілько, Мацоп Ілько -"Хмара", МГБ, МТС, Німеччина, ОУН, РК КП(б)У, РО МГБ, СС Галичина, СССР, Тернопільська область, Тершаковець, Україна, "Хмара", Чернівецька область 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
29.07.1941 — 1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23371/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 50.
Розділи:
 
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар