Beta version 0.1

Справка о террористической, диверсионной и другой подрывной работе остатков разгромленных банд кулацкого оуновского подполья в западных областях УССР. Від 26 лютого 1950 року.

Зміст документа: 
Довідка про терористичну, диверсійну та іншу підривну роботу залишків розгромленого банд куркульського оунівського підпілля в західних областях УРСР. Настельняк. Довідка в якій показана терористична і диверсійна робота ОУН в Західній Україні в період з 1944 по 1949 роки. 
Автори:
 Настельняк  
Організація-видавник:
МДБ 
Дата створення:
26.02.1950  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Бутинський Степан, Бутинський Степан -"Оріх", ВКП(б), Гладковський Микола, Гладковський Микола -"Щур", довідка, "Донський", Дрогобицька область, Львівська область, МГБ, Мецик Йосиф, Мецик Йосиф -"Донський", "Оріх", ОУН, РО МГБ, СБ, СС, СССР, Станіславська область, УПА, УССР, "Щур" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1933 — 30.12.1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23370/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 50.
Розділи:
 
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар