Beta version 0.1

Справка о подрывной деятельности оуновского подполья против колхозов и фактах потери бдительности со стороны отдельных партийно-советских работников. Від 14 березня 1950 року.

Зміст документа: 
Довідка про підривну діяльності оунівського підпілля проти колгоспів і факти втрати пильності з боку окремих партійно-радянських працівників. Пастельняк. Справа про діяльність ОУН проти колгоспів і бездіяльність з боку партійних працівників. 
Автори:
 Пастельняк  
Організація-видавник:
МДБ 
Дата створення:
14.03.1950  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Волинська область, довідка, Дрогобицька область, ЗУЗ, колгосп, МГБ, МТС, ОУН, РК КП(б)У, РО МГБ, СБ, УМГБ, УССР, "Хмара" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1948 — 1950 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23349/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 50.
Розділи:
 
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар