Beta version 0.1

Сборник документов о структуре и характере антисоветской деятельности "Организации украинских националистов - ОУН" и "Украинской повстанческой армии - УПА"; о методах и приемах агентурно-оперативной работы органов государственной безопасности Украины

Зміст документа: 
Збірник документів про структуру та характер антирадянської діяльності "Організації українських націоналістів - ОУН" та "Української повстанської армії - УПА"; про методи і прийоми агентурно-оперативної роботи органів державної безпеки України з ліквідації організованого підпілля ОУН і озброєних банд УПА на території республіки в період 1943-1954 рр.. Махов. Документи характеризують ОУН-УПА, форми і методи саботажу основних політичних, господарських, військових та інших важливих заходів, що проводилися місцевими органами радянської влади західних областей УРСР, в період 1944-1954 рр.. 
Автори:
 Махов  
Організація-видавник:
Комитет государственной безопасности при Совете министров Украинской ССР 
Дата створення:
1962  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 титул, том 50 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1943 — 1954 
Примітки:
опис архівного тому 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23348/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 50.
Розділи:
 
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар