Beta version 0.1

Ориентировка об использовании немецкими развед органами ОУН-УПА и их переброска в тыл Красной Армии от 21 октября 1944 года

Зміст документа: 
Орієнтування про використання німецькими розвідорганами ОУН-УПА і їх перекидування в тил Червоної Армії від 21 жовтня 1944 року. Дроздецький. У документі йдеться про діяльність у Кракові школи, що вишколює кадри для терористичної діяльності в тилу ЧА в СССР та повідомляється про прибуття та потребу розшуку 2 прибулих груп УПА. 
Автори:
 Дроздецкий  
Організація-видавник:
КГБ УССР 
Дата створення:
21.10.1944  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Дроздецький, Західна Україна, КГБ, КГБ УССР, Київ, Краків, Морковський, орієнтування, ОУН, розвідка, Савченко, УПА, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23236/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 37.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар