Beta version 0.1

Обзор о преступной деятельности украинской эмиграции во время войны Германии с СССР от 3 января 1946 года

Зміст документа: 
Огляд про злочинну діяльність української еміграції в час війни Німеччини з СССР від 3 січня 1946 року. Елизоров. У документі йдеться про використання ОУН німецькою розвідкою у власних цілях під час війни з СССР (йдеться про спільну підготовку війни німців і української еміграції в Німеччині, подається історія українського націоналістичного руху від 1914 (створення УСС, УГА ,УВО ,ОУН тощо) до 1945, як агентів німецької розвідки тощо). Також, у документі наводяться уривки із свідчень, як і німецьких військових так і членів ОУН. 
Автори:
 Елизаров  
Організація-видавник:
НКГБ УССР 
Дата створення:
03.01.1946  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 "Абвер", Бандера Степан, Елизаров, еміграція, Мельник Андрій, Німеччина, НКГБ, НКГБ УССР, огляд, "провід", Скоропадський Павло, СССР, УГА, УНО, УСС, УССР, Штольце Ервін 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  <...>; 
Крайні дати:
1914 — 03.01.1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23200/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 37.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар