Beta version 0.1

Справка к тов. Горохову от тов. Савченко об направлении документов о захваченных и ликвидированных главарей ОУН-УПА в период июля 1944-01.04.1946 годов от июня 1946 года (экземпляр 3)

Зміст документа: 
Довідка до тов. Горохова від тов. Савченка про направлення документів про захоплених та ліквідованих керівників ОУН-УПА в період липня 1944-01.04.1946 років від червня 1946 року. Савченко. У документі й йдеться про відправлення документів щодо ліквідації керівників ОУН-УПА та використання ОУН Німеччиною у своїх цілях. Також, у документі подається інформація про адресатів довідки. 
Автори:
 нерозбірливо  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Гельман, Горохов, довідка, Київ, МГБ, МГБ УССР, Німеччина, ОУН, Савченко, УПА, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
липень 1944 — червень 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23198/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 37.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар