Beta version 0.1

Протокол допроса Литочинского Ивана за 17.05.1945 года

Зміст документа: 
Протокол допиту Литочинського Івана за 17.05.1945 року. Чмут. У документі йдеться про духовну освіту, священичу діяльність та ніціоналістичну діяльність Литочинського Івана в час польсь кої та німецької окупацій Західної України (контакти з Оун та УПА). 
Автори:
 Чмут  
Організація-видавник:
2 відділ УКГБ в Станіславській області 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Станіславська область  
Ключові слова:
 Борщів, Грінченко, допит, "Курява", Маковський, ОУН, Печеніжин, протокол, протокол допиту, священик, Станіславська область, Тернопільська область, УГКЦ, УКГБ, УПА, Чмут 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1899 — 17.05.1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23151/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 33.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.), 7.3.8. Боротьба з релігійними об’єднаннями
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар