Beta version 0.1

Беседа советского агента с руководителем ПУН - полковником Мельником Андреем от 3 сентября 1960 года

Зміст документа: 
Розмова радянського агента із керівником ПУН - полковником Мельником Андрієм від 3 вересня 1960 року. Махов. Документ подається у вигляді інтерв'ю з Мельником Андрієм, що було надруковане в канадській газеті "Новий шлях" 14 грудня 1946, в якому обговорюються такі питання, як основні завдання української еміграції за кордоном щодо практичної діяльності, щодо можливого створення УССД, щодо дипломатичних стосунків із європейськими державами тощо. Також, йдеться про вороже ставлення СССР до української еміграції, про протистояння різних груп українських націоналістів (розкол в ОУН 1940 та невдалі спроби об'єднання) та піддається критиці ОУН(б) тощо. 
Автори:
 Махов  
Організація-видавник:
КГБ УССР 
Дата створення:
03.09.1960  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 бандерівці, Канада, Мельник Андрій, "Новий шлях", ОУН, ПУН, розмов, УНРА, УПА, УССД 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1940 — 03.09.1960 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23075/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 32.
Розділи:
 4.3.1. Провід українських націоналістів (м), 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар