Beta version 0.1

Выписка из протокола допроса обвиняемого Пасечник Михаила Яковлевича об членах ОУН(м) в Тернопольской области от 28 мая 1945 года

Зміст документа: 
Виписка із протоколу допиту звинувачуваного Пасечника Михайла Яковича про членів ОУН(м) в Тернопільській області від 28 травня 1945 року. Довганюк. У документі йдеться про відомих Пасечнику Михайлу членів ОУН(м) в Тернопільській області. 
Автори:
 Довганюк  
Організація-видавник:
УКГБ в Тернопільській області 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Тернопільська область  
Ключові слова:
 виписка, Довганюк, допит, Кордуб Фелікс, мельниківці, ОУН, Пасечник Михайло Якович, протокол, Сивак, СССР, Тернопільська область, УКГБ, Чортків 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1913 — 28.05.1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23052/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 32.
Розділи:
 4.3. Організація українських націоналістів (мельниківців), 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар