Beta version 0.1

Выписка из протокола допроса обвиняемого Пасечник Михаила Яковлевича об связи ОУН(м) с немцами до 1941 года от 18 мая 1945 года

Зміст документа: 
Виписка із протоколу допиту звинувачуваного Пасечника Михайла Яковича про зв'язки ОУН(м) із німцями до 1941року від 18 травня 1945 року. Довганюк. У документі йдеться про зв'язки ОУН(м) із німцями до 1941, про створення Тернопільської крайової та Чортківської окружної екзекутиви ОУН(м) в 1941 , їх особовий склад та діяльність. 
Автори:
 Довганюк  
Організація-видавник:
УКГБ в Тернопільській області 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Тернопільська область  
Ключові слова:
 виписка, Довганюк, допит, мельниківці, ОУН, Пасечник Михайло Якович, протокол, Сивак, Тернопільська область, УКГБ, Чортків 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1918 — 18.05.1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/23051/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 32.
Розділи:
 4.3. Організація українських націоналістів (мельниківців), 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар