Beta version 0.1

Справка по делу уничтожения опергруппы Тлустянского РО НКВД Тернопольской области в районе села Бурякивка от апреля 1960 года

Зміст документа: 
Довідка у справі знищення опергрупи Тлустянського РО НКВД Тернопільської області в районі села Буряківка від квітня 1960 року. Рибченко. У документі подаються списки учасників ліквідованої опергрупи оунівцями, список затриманих членів ОУН та їх сімей тощо. 
Автори:
 Рибченко  
Організація-видавник:
УКГБ в Тернопільській області 
Дата створення:
квітень 1960  
Місце створення:
 Тернопіль  
Ключові слова:
 Буряківка, Верховна Рада, Верховна Рада СССР, довідка, опергрупа, ОУН, Рибченко, РО НКВД, Сараєв, СССР, Тернопільська область, Тлустяни, УКГБ 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1890 — квітень 1960 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22843/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 47.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар