Beta version 0.1

Специальное сообщение об соглашении центрального "провода" ОУН и командования УПА с Полицией безопасности и СД о борьбе против Советской власти от 22 апреля 1945 года

Зміст документа: 
Спеціальне повідомлення про домовленості центрального "проводу" ОУН і командування УПА з Поліцією безпеки та СД про боротьбу проти Радянської влади від 22 квітня 1945 року. У документі йдеться про початки переговорів ОУН-УПА від 1944 про спільну діяльність проти ЧА (наводяться вимоги ОУН(б) до німців та німців до ОУН(б)). Також, подаються уривки із оунівських та німецьких документів. 
Автори:
 нерозбірливо  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
22.03.1945  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Вітиск, Герасимовський, Кравченко, МГБ, МГБ УССР, Німеччина, ОУН, повідомлення, "провід", СД, СССР, УПА, УССР, ЧА 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1944 — 22.04.1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22478/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 36.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар