Beta version 0.1

Спецсводка о деятельности украинских националистических организаций в Германии от 11 сентября 1940 года

Зміст документа: 
Спецзбірка про діяльність українських націоналістичних організацій в Німеччині від 11 листопада 1940 року. Курцин. У документі йдеться про антирадянську діяльність українських організацій в Німеччині проти СССР, про підтримку цих організацій німцями тощо. Також, наводяться уривки із перписки та документів учасників українських організацій в Німеччині. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
НКВД УССР 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Курцин, Німеччина, НКВД, НКВД УССР, ОУН, спецзбірка, СССР, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
08.06.1940 — 11.11.1940 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22472/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 35.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар