Beta version 0.1

Письмо к тов. Савченко от тов. Шевченко с двумя копиями протокола допроса полковника немецкой армии - Штольце Эрвина от 25.декабря 1945 года

Зміст документа: 
Лист до тов. Савченко від тов. Шевченко з двома копіями протоколу допиту полковника німецької армії - Штольце Ервіна від 25 грудня 1945 року. Бондаренко. У документі йдеться про надсилання 2 копій протоколу допиту на 50 сторінок із свідченнями Штольце Ервіна про співпрцю "Абверу" із лідерами українського націоналістичного руху (Бандера, Мельник, Коновалець). 
Автори:
 Бондаренко  
Організація-видавник:
НКГБ в Київській області 
Дата створення:
25.12.1945  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 "Абвер", Бандера Степан, Бондаренко, Євген, Київ, Коновалець, лист, Мельник Андрій, НКГБ, Савченко, Шевченко, Штольце Ервін 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22448/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 35.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар