Beta version 0.1

Дело № 101 об переписке внешне-политического ведомства (АПА) при НСДАП с гетьманом Скоропадским и другими украинскими деятелями относительно украинских вопросов в 1937-1939 годах от июля 1946 года (переклад з німецької)

Зміст документа: 
Справа № 101 про переписку зовнішньо-політичного-відомства (АПА) НСДАП з гетьманом Скоропадським та іншими українськими діячами відносно українського питання в 1937-1939 роках від липня 1946 року. Горелик. У справі подаються листи гетьмана Скоропадського Павла до різних структур Німеччини (АПА, Гестапо тощо) що до українського питання, також подаються німецькі документи щодо українського питання (ОУН, УВО тощо). 
Автори:
 Горелик  
Організація-видавник:
НКО 
Дата створення:
липень 1946  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 АПА, Горелик, Коновалець Євген, НКО, НСДАП, ОУН, Скоропадський Павло, справа № 101, СССР, УВО, Шикенданц 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1918 — липень 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22426/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 34.
Розділи:
 7.2. Нацистська Німеччина
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар