Beta version 0.1

Видання Бюро інформації УГВР від 1952 року

Зміст документа: 
У документі міститься коротка інформація про отримані кошти Бюром інформації УГВР від травня 1951 та подається праця Петра Полтави "Підготовка Третьої Світової війни та завдання українського народу" у якій йдеться про ставлення українців до війни та миру, про потребу війни українців із СССР, про роль СССР у підготовці до цієї війни, про більшовицьку пропаганду, про західний блок держав та головні завдання українців у війні проти СССР тощо. Також, у виданні міститься пропагандивна листівка до українців що перебувають у ЧА. 
Автори:
 Полтава Петро  
Організація-видавник:
Бюро інформації УГВР - "УГВР" 
Дата створення:
1952  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бюро інформації УГВР, війна, ОУН, Полтава Петро, СССР, УГВР, УПА 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1914 — 1952 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22412/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 31.
Розділи:
 4.5.3.1. «Бюро інформації Української головної визвольної ради»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар