Beta version 0.1

Спецсообщение министру государственной безопасности УССР генерал-лейтенанту Савченко об ликвидации молодежной организации ОУН в средней школе № 8 во Львове от 6 июня 1947 года

Зміст документа: 
Спецповідомлення міністру державної безпеки УССР генерал-лейтенанту Савченко про ліквідацію молодіжної організації ОУН середньої школи № 8 у Львові, від 6 червня 1947 року. Декуненко. У документі йдеться про ліквідацію молодіжної організації ОУН серед учнів 9-10 класів середньої школи № 8 у Львові, подаються імена та біографія учасників даної організації. Також, містяться відомості про її створення у 1947, діяльність, наводяться уривки із свідчень заарештованих. 
Автори:
 Декуненко  
Організація-видавник:
МГБ Львівської області -"МГБ" 
Дата створення:
06.06.1947  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Декуненко, Київ, Львів, МГБ, молодь, ОУН, Савченко, Садовський, спецповідомлення 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1930 — 06.06.1947 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22240/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 26.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар