Beta version 0.1

Докладная записка о вскрытии и ликвидации молодежных организаций украинских националистов в селах Шишковцы и Чепели, Подкаменского района, Львовской области.

Зміст документа: 
Доповідна записка про розкриття і ліквідації молодіжних організацій українських націоналістів у селах Шишківці та Чепелі, Підкамінський району, Львівської області. Майструк. Справа про ліквідацію радянськими органами держбезпеки молодіжних націоналістичних організацій в селах Шишківці і Чепелі. 
Автори:
 Майструк  
Організація-видавник:
МДБ 
Дата створення:
12.09.1950  
Місце створення:
 Львівська область  
Ключові слова:
 "Бойко", записка, "Лісовий", Львівська область, МГБ, "Оріх", ОУН, "Панько", "Петро", РО МГБ, СССР, УМГБ, УССР, ФЗО, "Черник", Шишківці 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1948 — 10.08.1950 
Примітки:
погано видно текст 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22190/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 25.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар