Beta version 0.1

Справка о фактах притупления бдительности со стороны отдельных руководящих работников и их примиренческое отношение к лицам не внушающим политического доверия.

Зміст документа: 
Довідка про факти притуплення пильності з боку окремих керівних працівників і їх примиренське ставлення до осіб що не вселяють політичної довіри. Порубай. Справа про діяльність оунівців в партійних рядах ВКП(б). 
Автори:
 Порубай  
Організація-видавник:
УКДБ 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Станіславська область  
Ключові слова:
 ВКП(б), довідка, Зайдель В. Д., Ковальчук Василь Андрійович, Ковальчук Михайло, Ковальчук Михайло -"Сірко", Ковальчук Степан Андрійович, "Марко", МГБ, "Орленко", ОУН, Радянська армія, РК КП(б)У, СБ, "Сірко" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1941 — 1949 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22184/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 25.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар