Beta version 0.1

Справка о ликвидации антисоветских-националистических организаций и бандитских групп, по районам Львовской области. За период декабрь 1945 г. январь 1946 г. Від січня 1946 р.

Зміст документа: 
Довідка про ліквідацію антирадянських-націоналістичних організацій і бандитських груп, по районах Львівської області. За період грудень 1945 р. січень 1946 р. Воробєв. Справа про довідку в якій подаються дані про ліквідацію ОУН і УПА на території Львівської області. 
Автори:
 Воробьев  
Організація-видавник:
УНКГБ 
Дата створення:
січень 1946  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 агент, "Аркас", "Атос", "Буйний", "Бурий", "Верест" "Промінь", "Володимир", довідка, "Дубина", "Котик", Львів, НКГБ, ОУН, Рівненська область, РО НКГБ, СБ, "Соловій", СССР, УПА 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
12.10.1945 — 07.01.1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22181/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 25.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар