Beta version 0.1

Шлях до волі. Збірник матеріалів для початкового (1-го ступеня) ідеологічно-політичного вишколу кадрів ОУН. Від 1949 р.

Зміст документа: 
Від редакції; Короткі відомості з ідеології, політики та історії українського революційного націоналізму; Чому ми називаємо себе націоналістами; Ідея Української Самостійної Соборної Держави найвища і основна ідея українського націоналізму, що вона означає«; В чому полягає революційність нашого руху; Чому ми в нашій боротьбі ставимо на власні сили українського народу; З ким ми можемо і хочемо йти»; Хто є справжній націоналіст-революціонер»; Історія українського націоналістичного революційного руху; Програма організації українських націоналістів; Українська Головна Визвольна Рада; Роль ОУН у житті українського народу; Які завдання стоять сьогодні перед нами»; Чому ми переможемо» 
Автори:
 Федун Петро - "Полтава"  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
1949  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Англія, інструкція, націоналізм, нація, ОУН, РСФСР, РУП, СССР, США, УВО, УГВР, УПА, УССД, Франція, Шевченко 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
XIV ст. — 1948 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22156/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 25.
Розділи:
 4.2.4. Вишкільні матеріали ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар