Beta version 0.1

Обзор оуновских документов об ситуации в оуновском подполье на ПЗУЗ от января 1946 года

Зміст документа: 
Огляд оунівських документів про ситуацію в оунівському підпіллі на ПЗУЗ від січня 1946 року. Яковенко. Кромський. У документі йдеться про стан оунівського підпілля початку 1945-30.11.1945 (боєготовність, втрати, моральний стан, опортунізм, чистки в ОУН-УПА). Також, даються рекомендації що до покращення функціонування організації та подаються розмірковування що до діяльності НКВД проти ОУН. 
Автори:
 Кромский  
Організація-видавник:
УКГБ 
Дата створення:
січень 1946  
Місце створення:
 Луцьк  
Ключові слова:
 "Бор", Волинська область, "Далекий", Кромський, Луцьк, НКВД, огляд, ОУН, ПЗУЗ, пропаганда, референтура, СССР, УКГБ, УПА, Яковенко 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1945 — січень 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22138/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 20.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар