Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Янишевского Степана Павловича об его деятельности в СБ от 8-9 октября 1948 года

Зміст документа: 
Протокол допиту звинувачуваного Янишевського Степана Павловича про його діяльність в СБ від 8-9 жовтня 1948 року. Дубок. У документі йдеться про призначення у 1943 до жовтня 1947 Янишевського Степана референтом СБ північної групи УПА в Рівненській області та референтом СБ крайового "проводу" "Одеса" та про його діяльність (кадровий склад, вишкіл, каральна діяльність, тортури), йдеться про створення у 1942 Генерального округу, що охоплював Рівненську та Волинську області. 
Автори:
 Дубок  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
09.10.1948  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Волинська область, допит, "Клим Савур", "Одеса", ОУН, протокол, референтура, Рівненська область, СБ, УПА, Янишевський Степан Павлович 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1943 — 09.10.1948 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22120/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 20.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар