Beta version 0.1

Инструкция "Богуна" к "Зову" от сентября 1946 года (переклад)

Зміст документа: 
Інструкція "Богуна" до "Зова" від вересня 1946 року. Пушкін. В інструкції подаються рекомендації що до знищення агентів та зрадників в середині ОУН, що до розподілу оунівців на групи по 3 людей, що до діяльності УЧХ та будівництва приміщень для хворих, що до діяльності РОП на час зимівлі, що до підготовки кадрів, що до чистки в УПА тощо. Також, подаються рекомендації що до ведення звітності, що до ставлення до приїжджих із СУЗ, що до здійснення атентатів. Крім цього подається інформація про розповсюдження венеричних хвороб серед, як і членів ОУН так і їх симпатиків та цивільного населення, відповідно даються рекомендації що до прийняття запобіжних заходів із цього питання та рекомендації що до боротьби із більшовицькими організаціями станом на вересень 1946. 
Автори:
 Пушкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 атентат, "Богун", "Зов", інструкція, МВД, МВД УССР, ОУН, Пушкін, РОП, СКВ, УПА, УССР, УЧХ 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1944 — вересень 1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22110/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 20.
Розділи:
 4.2.5. Документи територіальних структур ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар