Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Галаса Василия Михайловича об подпольной деятельности боевиков ОУН в Ровенской и Волынской областях от 4 апреля 1954 года

Зміст документа: 
Протокол допиту звинуваченого Галаса Василя Михайловича про підпільну діяльність бойовиків ОУН в Рівненській та Волинській областях від 4 квітня 1954 року. Птичкин. У документі йдеться про оунівців, що діяли на території Волинської та Рівненської областей (їх псевдоніми, їх місця зустрічі із іншими підпільниками, шифри використовувані оунівцями тощо) у 1950-1952. 
Автори:
 Птичкин  
Організація-видавник:
МВД УССР 
Дата створення:
04.04.1954  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Волинська область, Галаса Василь Михайлович, "Іван", Київ, "Красько", МВД, МВД УССР, ОУН, ПЗУЗ, "провід", протокол допиту, Птичкин, Рівненська область, "Роман", "Тарас", УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1950 — 04.04.1954 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22105/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 16.
Розділи:
 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар