Beta version 0.1

Протокол допроса обвиняемого Охримовича Василия Остаповича об состоянии оуновского подполья и причинах изменения тактики ОУН от 24 декабря 1952 года

Зміст документа: 
Протокол допиту Охримовича Василя Остаповича про стан оунівського підпілля та причини зміни тактики ОУН від 24 грудня 1952 року. Махов. Птичкин. Білецька. У документі розглядаються причини зміни тактики боротьби ОУН на території ЗУЗ (великі кадрові втрати, потреба підтримки закордонної діяльності ОУН). Також, наводяться дуки оунівців "Полтави" та Максима" що до стану підпілля ОУН. 
Автори:
 Махов  
Організація-видавник:
МГБ УССР 
Дата створення:
17.10.1960  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Білецька, ЗУЗ, "Леміш", Львів, "Максим", Махов, МГБ, МГБ УССР, Охримович Василь Остапович, "Полтава", протокол допиту, Птичкин, СССР, УССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
24.12.1952 — 17.09.1960 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/22083/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 13.Спр. 372.Т. 16.
Розділи:
 10.1. Василь Кук, 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар